strona główna      o nas      historia      nasze wypieki      kontakt

ciasteczka cieszyńskie     ciasta     torty

02

domowe

TORTY

02

Nasze torty nie są idealne. Są domowe. Lekkie w smaku, delikatne w konsystencji, naturalne w wyglądzie i przede wszystkim smaczne. Świeże biszkopty, orzechowe lub kokosowe przekłady oraz delikatne i aksamitne kremy bez dodatku margaryny oraz sztucznych aromatów - to nasz sekret pysznych tortów. Mogą one przybierać różne kształty - prostokąty, kwadraty lub klasyczne koła. Obsypane wiórkami konosowymi, orzechami lub bezą. Nasze torty typu "naked" idealnie dopasują się do minimalistycznych trendów w weselach czy urodzinach.

torty

SŁODKIE RECENZJE

02

Od kiedy zaczęłam planować swój ślub i na mojej liście pojawił się tort, chciałam żeby był rustykalny, z dodatkiem żywych kwiatów. Długo szukaliśmy tego jedynego. Jak już pasował wizualnie, niestety to co równie ważne, czyli smak odbiegał od naszych oczekiwań. W końcu udało nam się trafić na Kympę, która przede wszystkim pracuję na najlepszych, naturalnych produktach, a co za tym idzie smak wypieków jest pyszny i domowy. Nasi goście byli zachwyceni i długo wspominali torty z Kypmy :) Polecamy wszystkim!

MAGDA I SZYMON STANISZEWSCY

ILE PIĘTER

BĘDZIE MIAŁ TWÓJ TORT?

02

JEDNOPIĘTROWY

Czyli wszystkie podstawowe typy tortów - zarówno prostokątne jak i owalne. Sprawdzą się doskonale na rodzinnych uroczystościach jak i przyjacielskich spotkaniach przy kawie.

02

DWUPIĘTROWY

Więcej pięter to więcej porcji tortu. Nie zabraknie dla nikogo. Idealny wybór jeśli organizujesz większe urodziny lub niewielkie wesele. Teraz wystarczy wybrać ulubiony smak i gotowe!

02

TRZYPIĘTROWY

Pięknie wyglądające torty wielopiętrowe - doskonałe na wesele - zachwycą wszystkich gości nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim smakiem. Jeszcze tylko dekoracja i... już :)

ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FB

@kympa.ciastkarnia

zawsze i o każdej porze

ZADZWOŃ DO NAS

508 090 108

od PN do SO, od 8:00 do 17:00, tylko w sprawie zamówień

LUB WYŚLIJ E-MAIL

sklep@kympa.pl

tylko w sprawie zamówień